Sedací pytel Omni Bag Duo s popruhy Dark Blue-Yellow 181x141

Katalogové číslo: kz1020426
1 830 Kč
Cena bez DPH: 1 512 Kč
Při platbě předem: 1 812 Kč

Dostupnost: Skladem na externím skladě (2-3 dny)

O produktu:

Sedací pytel Omni Bag Duo s popruhy  Dark Blue-Yellow 181x141

Sedací vak Omni Bag Duo velice populární druh sedacího pytle, je perfektní jako trendy doplněk pro moderní interiér. Kombinace barev je atraktivní pro různá prostředí doma i venku. Díky svému tvaru vám poskytne sedací pytel komfort a pohodlí při relaxaci. Sedací pytel Omni Bag Duo má v každém cípu kovové oko a 2 nastavitelné popruhy s karabinami, kterými snadno zafixujete požadovaný tvar sedacího vaku. Jednoduchým zapnutím karabin a nastavením délky popruhu si můžete vytvořit spoustu pozic pro pohodlné sezení nebo ležení. Náplň vaku je tvořena EPS kuličkami, které drží tvar, dokonale se přizpůsobí tělu a příjemně hřejí. Sedací pytel Omni Bag Duo 181 x 141 cm je krásným designovým doplňkem v interiéru, je vhodný do obývacích pokojů pro odpočinek u televize, společenských místností, je i častým doplňkem dětského pokoje. Menší rozměr 181x141 cm zabere malý prostor, vhodný i pro menší byty v panelovém domě. Se sedacím vakem Omni Bag Duo lze relaxovat na zahradě, bez obav z poškození nebo zašpinění sedacího vaku. Z vnitřní strany pytle je potažený vrstvou PVC, která brání prosáknutí tekutin do náplně. Sedací pytel Omni Bag Duo je UV odolný. Nosnost sedacího pytle Omni Bag Duo je 200 kg!

Sedací vaky Omni Bag Duo mají pro zajištění bezpečnosti dětí a zároveň jako ochranu před nechtěným vysypáním kuličkové EPS náplně trojí jištění zapínání - 2x zapínání klasickým zipem + 1x zapínání suchým zipem.

Čištění vaku: Potah sedacího vaku nelze sejmout a nelze jej prát. Sedací pytel je možné lokálně očistit vlhkým hadříkem. U silnějšího znečištění stačí použít roztok mýdlového prášku nebo mýdlovou vodu. Důležité je vlhkou houbou odstranit zbytky mýdla popř. prášku, aby se nevytvořily na sedacím pytli fleky. Pozor - odstín barvy se může proti nasvícenému vaku na fotografii lišit.

Parametre:

Záruka
24 měsíců
Šířka
181 cm
Hloubka
141 cm 141 cm
Maximální nosnost
200 kg
Zboží je určeno pro
odpočinek, relaxaci

Komentáře hodnocení:

Diskuze: